Haber

Tüsiad Yüksek İstişare Kurulu’nda resepsiyon

Yarın Ankara’da toplanacak olan Yüksek İstişare Kurulu öncesi bu akşam resepsiyon verildi. Resepsiyona İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile çok sayıda parti yönetici ve milletvekili katıldı.

TÜSİAD 2022’nin ikinci Yüksek İstişare Konseyi toplantısı yarın Ankara’da yapılacak.

Toplantının açılış konuşmalarını TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan yapacak.

Konuşmaların ardından “Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılına Giriş” başlıklı panel gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü Bekir Ağırdır’ın yaptığı panelde; prof. Yeşim Arat, Prof. Dr. Cihan Balta, Prof. Dr. Şevket Pamuk, Prof. Dr. Ali Yaycıoğlu konuşmacı olarak yer alacak.

TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu toplantısı öncesi bu akşam resepsiyon verildi. resepsiyona; ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Muharrem Erkek ile çok sayıda milletvekili katıldı.

TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve TÜSİAD Yürütme Konseyi Başkanı Orhan Turan, resepsiyon salonu girişinde konukları tek tek karşıladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu